Dlaczego ja?

Nikt nie ma czasu czytać wszystkiego o wszystkim, za to każdy lubi wiedzieć co jest najlepsze w danej kategorii albo jakie cechy konkretnego produktu wyróżniają go spośród setek innych. A przede wszystkim chce orientować się co jest absolutnym numerem jeden. A do tego idealnie nadaje się ranking. Na tym blogu masz szansę pokazać swój produkt lub usługę z pominięciem nudnego opisu, za to poprzez zwrócenie uwagi na jego unikatowe cechy i przewagę nad konkurencją. Oto w końcu chodzi, prawda?

Jakie statystyki ma blog?

Blog działa od stycznia 2015 i od tamtego czasu odwiedziło go 220 000 unikalnych użytkowników. Poniżej znajdziesz pełne statystyki za ostatnie 3 miesiące, czyli od listopada 2015 do stycznia tego roku. Konwencja rankingów okazuje się naprawdę bardzo nośna.

Statystyki listopad-styczeń

Kto odwiedza blog?

Randomowe Rankingi odwiedzają przede wszystkim osoby między między 25 a 34 rokiem życia (33,5 %) mieszkające w największych polskich miastach. Nieco częściej są to mężczyźni (54%) niż kobiety (46%), ale łączy ich to, że na blog trafiają najczęściej za pośrednictwem mediów społecznościowych (68,3%). Dzieje się tak dlatego, że rankingi są bardzo chętnie udostępniane na Facebooku, Twitterze czy LinkedInie. Co czwarta osoba trafia na stronę wpisując jej adres bezpośrednio do przeglądarki.

Demografia

Jaka forma współpracy?

6. Relacje
5. Konkursy
4. Recenzje
3. Teksty sponsorowane
2. Współpraca z innymi blogami
1. Każda ciekawa i kreatywna oferta, im bardziej pokręcona tym lepiej

Wszystko oczywiście wpisane w formułę rankingu.

Z kim chciałbym współpracować?

Z firmami oferującymi produkty i usługi, z których sam korzystam lub chciałbym skorzystać.

Jak się ze mną skontaktować?

Są na to 3 sposoby. Pierwsza możliwość to wejście na facebookowy profil Randomowych Rankingów i wysłanie prywatnej wiadomości. Drugą opcją jest skorzystanie z formularza w zakładce Kontakt. Jeśli jednak wolisz ominąć podobne formalności i napisać do mnie maila bezpośrednio, jest to twój szczęśliwy dzień – możesz wysłać wiadomość na: randomowerankingi@gmail.pl. To był ten trzeci sposób.

Jak śledzić co się dzieje na blogu?

5. Wystarczy wystukać w przeglądarce http://randomowerankingi.pl (duh!)
4. Dla przywiązanych do RSS jest kanał bloga
3. Profile Randomowych Rankingów można tez znaleźć na portalach społecznościowych Facebook oraz Google+
2. Od czasu do czasu Tweetuję
1. Wrzucam foty na Instagram